2021 Kış Kadın Sokak Modası

Sokak Modası ve kendine has tarzı, moda dünyasının geneline yön veren tasarımları belirliyor. Kadınlar için şıklığın doğduğu ve yaşatıldığı yer olan sokaklarda hangi kombinlerle tarzını yansıttığı son derece önemli, bu nedenle biz de sizin için 2021 Kış Kadın Sokak Modası önerilerinden yaptığımız derlemeyi sunuyor ve kendinizin en şık halini bu sene yeniden keşfetmenize yardımcı oluyoruz.

2021 Kış Sokak Modasından Kombin Önerileri

2021 Kış Kadın Sokak Modası için en olmazsa olmaz parçaların başında uzun kabanların geldiğini söyleyebiliriz. Podyumlardan sıçrayarak sokaklara inen palto modellerinde özellikle vücut hatlarını kamufle eden dolgun ve düz inişli kesimler dikkatleri çekerken, bu paltoların kombinlere yön verdiğini görebiliriz. Uzun ve dar çizmelerle bir arada kullanılarak bacak aralığını sıfırlayan paltolar bu sene Sokak Modası için en büyük yeri kaplayan ürünlerden biri olacak gibi görünmekte.

Paltoların önünü açmamızla birlikte karşımıza sweatshirt rahatlığının çıktığını görmekteyiz. Bu zamansız ve spor tarzın öncüsü olan sweatshirtlerde toz pembe, krem gibi açık ve kadınsı tonlar hakim olmakla birlikte sweatshirtlerin ekip arkadaşı olarak kalın şalların boyunlara dolandığını siz de görebilirsiniz. Soğuk havalar için düşünülmüş bu 2021 Kış Kadın Sokak Modası tarzında saçların yukarıdan büyük topuzlar yapılması ve büyük çerçeveli güneş gözlüklerinin kullanılması ise sokağın kendine has rahatlığını ön plana çıkarıyor diyebiliriz.

Sweatshirt ve uzun palto gibi seçeneklerin yanı sıra kombinlerinizde kullanabileceğiniz ve trendler arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebileceğimiz diğer parçalar ise; uzun askılı büyük boy deri çantalar, geniş boğazlı ve kendinden desenli triko kazaklar, oversize beden yumuşak yün hırkalar ve kazakların içerisinde kullanabileceğiniz beyaz renk transparan gömlekler.

2021 Kış Sokak Modasının Favorileri

Sokak Modası favorilerine baktığımızda karşımıza bu sene gizli bir moda silahı çıkıyor: bol ve kısa paça, yüksek bel kot pantolonlar. Bu sene şüphesiz daha sık görecek olduğumuz yüksek bel kotlara ise dökümlü ve birbirinden renkli triko kazakların eşlik etmesi ise bir şahane olmuş durumda. Dileyenlerin açık kahve tonlarında deri kemer ve aynı renk topuklu botlarla birlikte kullandığı kot ve triko ikilisini, bazıları ise ekstra bir aksesuar olmaksızın topuğu yüksek spor ayakkabılarla kullanmayı tercih etmekte.

2021 Kış Kadın Sokak Modası için geçtiğimiz senelerde dikkatleri çeken sıra dışı ve aykırı tarzların yerini klasik ve sade çizgilere bıraktığını söyleyebiliriz. Gri ve kaşe bir palto, kısa paça pantolon ve beyaz bir trikoya sade desenlere sahip ipek bir fularla renkli dokunuşlarda bulunabilir, bu kusursuz kombinle ister arkadaşlarınızla kahve saati için buluşabilir, ister önemli bir toplantıya katılabilirsiniz.

Geçtiğimiz senenin Sokak Modası stillerine damgasını vuran kürklü üst giyim parçalarının hala gündemde olduğu 2021 Kış Kadın Sokak Modası kombinlerinde ise kürkün kendine has dikkat çekiciliği, diğer parçaların sadeliği ile dengelenmekte. Siyah veya koyu kahverengi, kalça veya bel boyunda bir kürkle son derece havalı görünebilir, aynı anda kendinizi kışın zor şartlarında koruyabilirsiniz. Böyle riskli bir parçayı nötrlemek içinse dökümlü bordo bir kazak, krem rengi fötr kaşe bir şapka, yüksek bel kareli bir kumaş pantolon ve koyu kahve deri bir bot tercih edebilirsiniz. Elbette bu detayları değiştirmek tamamen sizin zevkinize bağlı olmakla birlikte, sade şıklığın sene boyu 2021 Kış Kadın Sokak Modası trendlerinde liste başı olacağını unutmamanızı öneririz.

Sizler için derlediğimiz Sokak Modası kombinlerinde dilediğiniz kombinasyonu yapabilir, önemli olanın şık hissederken aynı zamanda konforlu olmak ve kendi tarzınızı gösterirken trendleri takip ettiğinizi de vurgulayabilmek olduğunu unutmamalısınız.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.